Hakkımızda

Dereli Graphic Desing Baskı Teknolojileri A.Ş. 1999 Yılından bu yana ince bir zevkin emekle birleştiği tasarımlar sunan Reklam Ajansı Hizmetleri ve Baskı Teknolojileri firması, 2005 yılında kurumsal yapılanma içine girerek CİCCİBOX® adı altında hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamız sektöründe edindiği tecrübelerle kalite ve maliyet dengesinde uzmanlaşan kadrosuyla CİCCİBOX® markası altında üretim yaparak, sektörün tüm ihtiyaçlarını karşılamakta olup Başarıyı ve Gelişmeyi sürekli kılabilmek ve siz müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti vermek öncelikli hedefimizdir.
Ciccibox® Baskı Teknolojileri A.Ş. Reklam Hizmetleri, Dijital Baskı Merkezi olarak, bu hedefe yönelik ihtiyaçların belirlenmesi ve bunların giderilmesi için her zaman yeni yöntemler ve teknolojik gelişmelere uyum sağlayarak ve bunların hayata geçirilmesi için gerekli olan fırsatları oluşturma çabasındayız.
Ciccibox® Baskı Teknolojileri A.Ş. Reklam Hizmetleri Dijital Baskı Merkezi Yaptığı çalışmalarla Azerbaycan, Makedonya, İsviçre, İtalya ve Rusya’ya ihracatı bulunan ürünlerde Üretici ve tedarikci konumunu üstlenmiş olup iç piyasada da hızla büyümektedir.